نازنین فدوی


نازنین فدوی متولد 1368، فارغ التحصیل از دانشگاه علم وصنعت، دارای مدرک MBA از دانشگاه شهید بهشتی و گواهینامه EUROCERT در حوضه ی معماری ماندگار فعالیت خود را از سال 1390 بطور رسمی آغار نموده است. وی با سمت رئیس بخش طراحی و معماری ماندگار یکی از اعضای اصلی انجمن معماری تهران می باشد. از دید مطبوعات و رسانه ها در زمره ی معماران فعال بوده و علاوه بر مقاله، مصاحبه و گفتگو با رسانه های معتبر ساختمانی، در کتاب نامه ساختمان های ماندگار به ترجمه مقالات معتبر ژورنال الزویر چون "ارتقای شایستگی های مدیر پروژه" پرداخته است.


آتلیه مهندسی و معماری نازنین فدوی و همکاران


آتلیه مهندسی و معماری نازنین فدوی و همکاران به عنوان برند طراح ماندگار ایران، عضو انجمن صنفی کارفرمایی طراحی و معماری استان تهران می باشد. این آتلیه با داشتن تیم فعال و متخصص، در کلیه زمینه ها از جمله طراحی، مشاوره، نظارت، اجرا، مشاوره اقتصادی، ارزش آفرینی، افزایش اعتبار، درآمدزایی، کاهش هزینه ساخت و...، از صفر تا صد پروژه همراه کارفرمایان و سرمایه گذاران می باشد. این تیم با برگزاری همایش ها و سمینارهای تخصصی در شهرهای مختلف، سعی در بالا بردن دانش و اطلاعات علاقمندان به فرهنگ و معماری و ارتقای سطح کیفی خدمات معماران نموده است.

خدمات تیم ما...


پروژه های صفر تا صد

طراحی نما، داخلی و فضای سبز

مشاوره در انتخاب و خرید متریال و مصالح

اجرای پروژه

نظارت بر طرح و اجرا


طراحی داخلی

طراحی داخلی ساختمان

مشاوره تخصصی جهت انتخاب و خرید متریال به روز و فنی

نظارت بر طرح حین اجرای پروژه


مشاوره

مشاوره جهت سرمایه گذاری

مشاوره جهت کاهش هزینه ساخت

مشاوره جهت خرید ملک و طراحی


 
تیم ما با ارائه ی خدمات تخصصی و فنی، در راه رسیدن به اهداف والای خود گام برداشته و تمامی سعی و تلاش خود را در جهت آگاهی بخشی و بالا بردن سطح کیفی خدمات معماری می نماید.