سپتامبر 29, 2020
تخریب ساختمان

تخریب ساختمان و نکاتی که حین اجرای آن باید بدانید

تخریب ساختمان و نکاتی که حین اجرای آن باید بدانید تخریب سازه یکی از مراحل مهم و اولیه در فاز دوم ساخت است که باید به دقت و کاملا تخصصی صورت گیرد تا خطری پروژه ، نیروهای انسانی و همسایگان را تهدید نکند. در این ویدیو ما شما را با […]
سپتامبر 29, 2020
دکوراسیون داخلی ساختمان مسکونی

آنچه باید در دکوراسیون داخلی ساختمان مسکونی بدانید

آنچه باید در دکوراسیون داخلی ساختمان مسکونی بدانید دکوراسیون داخلی ساختمان مسکونی یکی از محبوب ترین بخش های معماری داخلی است که به ظرافت و حساسیت خاصی احتیاج دارد. در این ویدیو نکاتی را که باید در دکوراسیون ساختمان مسکونی لحاظ کنید مورد بررسی قرار داده ایم .
سپتامبر 6, 2020
هزینه ساخت ساختمان

هزینه ساخت ساختمان مسکونی چگونه محاسبه می شود؟

هزینه ساخت ساختمان مسکونی چگونه محاسبه می شود؟ در این ویدیو تیم مهندسی آتلیه نازنین فدوی شما را با نحوه ی محاسبه ی هزینه ساخت ساختمان مسکونی بطور کامل آشنا خواهد کرد . برای خواندن مقاله ی این ویدیو اینجا کلیک کنید.
سپتامبر 6, 2020
تاسیسات ساختمان

آنچه در مرحله تاسیسات ساختمان درحال ساخت انجام می شود

آنچه در مرحله تاسیسات ساختمان درحال ساخت انجام می شود در این ویدیو تیم مهندسی آتلیه نازنین فدوی شما را با جزئیات ، نکات و روند مرحله تاسیسات برقی و مکانیکی ساختمان در حال ساخت آشنا می کند . برای مطالعه ی مقاله ی این ویدئو اینجا کلیک کنید.
سپتامبر 5, 2020
گرفتن جواز ساخت

نکاتی که باید برای گرفتن جواز ساخت ساختمان بدانید

نکاتی که باید برای گرفتن جواز ساخت ساختمان بدانید گرفتن جواز ساخت ساختمان از جمله موضوعات مهم و پر اهمیت در ساخت ساختمان است که در این ویدئو توضیحات کاملی در این باره ارائه شده است. برای خواندن مقاله این ویدیو اینجا کلیک کنید.
سپتامبر 5, 2020
سفت کاری ساختمان

آنچه باید در مرحله سفت کاری ساختمان بدانید

آنچه باید در مرحله سفت کاری ساختمان بدانید یکی از مراحل اصلی در ساخت ساختمان ، مرحله سفت کاری است ، در این ویدیو ما شما را با این مرحله آشنا خواهیم کرد. برای خواندن مقاله ی این ویدیو اینجا کلیک کنید.
سپتامبر 5, 2020
تاسیسات مکانیکی و برقی خانه

بررسی تاسیسات مکانیکی و برقی هنگام خرید خانه

بررسی تاسیسات مکانیکی و برقی هنگام خرید خانه در این ویدیو آتلیه نازنین فدوی به بررسی تاسیسات مکانیکی و برقی هنگام خرید خانه و نکاتی که باید به آن دقت شود می پردازد . برای خواندن مقاله این ویدیو اینجا کلیک کنید.
سپتامبر 3, 2020
نمای ساختمان مسکونی

نمای ساختمان مسکونی چگونه باید طراحی شود؟

نمای ساختمان مسکونی چگونه باید طراحی شود؟ در این ویدیو ما شما را با اصول و نکات طراحی نمای ساختمان مسکونی آشنا خواهیم کرد. برای خواندن متن مقاله این ویدیو اینجا کلیک کنید.
سپتامبر 3, 2020
پروژه ویلایی آرمیا

معرفی پروژه ویلایی آرمیا

معرفی پروژه ویلایی آرمیا یکی از کارهای ویلایی طراحی شده توسط آتلیه مهندسی و معماری نازنین فدوی ، پروژه ویلایی آرمیا است که در شهرک شاهین خزر واقع شده است. برای مشاهده ی آلبوم عکس های این پروژه اینجا کلیک کنید.
سپتامبر 3, 2020
مبله کردن پلان

مبله کردن پلان طراحی شده

مبله کردن پلان طراحی شده در این ویدیو شما را با مرحله نهایی طراحی پلان یعنی مبله کردن و چیدمان پلان طراحی شده آشنا خواهیم کرد. برای خواندن مقاله این ویدیو اینجا کلیک کنید.
جولای 5, 2020
اصلاحات نهایی پلان

انجام جزئیات و اصلاحات نهایی پلان

انجام جزئیات و اصلاحات نهایی پلان تا اینجای کار پلان کلی آماده شده و حال باید به انجام جزئیات و اصلاحات نهایی پلان با دقت و حوصله ی زیاد بپردازیم. برای آشنایی با این موارد ویدیو مربوطه را مشاهده نمایید.
جولای 5, 2020
ستون گذاری و پارکینگ

ستون گذاری طبقات و تامین پارکینگ با توجه به اصول معماری

ستون گذاری طبقات و تامین پارکینگ با توجه به اصول معماری بعد از پایان یافتن طراحی کلی و پیش از آنکه سراغ اصلاحات و ریزکاری ها برویم؛ باید ستون گذاری طبقات و تامین پارکینگ با توجه به اصول معماری را، انجام دهیم. اینکار با در نظر گرفتن ضوابط معماری و […]
جولای 5, 2020
لکه گذاری اتاق خواب و حمام

انتخاب و لکه گذاری اتاق خواب و حمام در پلان

انتخاب و لکه گذاری اتاق خواب و حمام در پلان مرحله چهارم در طراحی پلان ساختمان مسکونی ، انتخاب و لکه گذاری اتاق خواب و حمام در پلان است که باید با دقت و حوصله هرچه تمام انجام شود. نکات مربوط به این مرحله را می توانید در ویدیو مشاهده […]
جولای 5, 2020
جانمایی ورودی ساختمان

جانمایی ورودی ساختمان و آشپزخانه

جانمایی ورودی ساختمان و آشپزخانه در طراحی پلان یک ساختمان مسکونی بهتر است که جانمایی ورودی ساختمان و آشپزخانه به هم نزدیک باشند. ما در این ویدیو به بررسی این موضوع می پردازیم….
ژوئن 22, 2020
ساخت و طراحی ویلا

مراحل ساخت و طراحی ویلا

مراحل ساخت و طراحی ویلا ساخت و طراحی ویلا ، ویلا باغ و ویلای دوبلکس، فرآیند و پروسه ی جذابی است که شما به عنوان کارفرما نقش قهرمان آن را بازی می کنید .و این فرآیند باید بر اساس اصول و استانداردهای جهانی و با توجه به یکسری اهداف پیش […]
ژوئن 16, 2020
تقسیم‌بندی فضاهای عمومی و خصوصی در پلان

تقسیم‌بندی فضاهای عمومی و خصوصی در پلان ساختمان مسکونی

تقسیم‌بندی فضاهای عمومی و خصوصی در پلان ساختمان مسکونی در این ویدیو درباره تقسیم‌بندی فضاهای عمومی و خصوصی در پلان ساختمان مسکونی توضیحاتی ارائه شده است.
ژوئن 16, 2020
جانمایی سرویس پله و آسانسور در پلان ساختمان مسکونی

جانمایی دستگاه پله و آسانسور در پلان ساختمان مسکونی

جانمایی دستگاه پله و آسانسور در پلان ساختمان مسکونی در این ویدیو درباره محل قرارگیری و جانمایی دستگاه پله و آسانسور در پلان ساختمان مسکونی صحبت می کنیم.
ژوئن 13, 2020
مراحل طراحی پلان ساختمان مسکونی

آشنایی با مراحل مختلف طراحی پلان ساختمان مسکونی

آشنایی با مراحل مختلف طراحی پلان ساختمان مسکونی در این ویدیو می توانید با مراحل مختلف طراحی پلان ساختمان مسکونی که توسط آتلیه مهندسی و معماری نازنین فدوی توضیح داده می شود آشنا شوید.
ژوئن 13, 2020
طراحی ورودی و محوطه سازی ورزشگاه

طراحی ورودی و محوطه سازی ورزشگاه شهید کشوری

طراحی ورودی و محوطه سازی ورزشگاه شهید کشوری
ژوئن 13, 2020
طراحی نمای مجتمع تجاری

طراحی نمای مجتمع تجاری اداری

طراحی نمای مجتمع تجاری اداری در این ویدیو می توانید طراحی نمای مجتمع تجاری اداری واقع در تهران اندرزگو، که توسط تیم طراحی آتلیه مهندسی و معماری نازنین فدوی انجام شده ، مشاهده می نمایید.
ژوئن 10, 2020
طراحی نمای پروژه مسکونی

طراحی نما پروژه مسکونی

طراحی نما پروژه مسکونی در این ویدیو می توانید طراحی نما پروژه مسکونی واقع در خیابان سپند تهران توسط تیم طراحی آتلیه مهندسی و معماری نازنین فدوی را مشاهده نمایید.
ژوئن 10, 2020
طراحی فضای شهری

باز آفرینی و طراحی فضای شهری پیاده گذر چهارباغ اصفهان

باز آفرینی و طراحی فضای شهری پیاده گذر چهارباغ اصفهان در این ویدیو می توانید طراحی فضای شهری پیاده گذر چهارباغ اصفهان که توسط تیم طراحی آتلیه مهندسی و معماری نازنین فدوی باز آفرینی شده است را مشاهده نمایید.
ژوئن 9, 2020
طراحی و معماری داخلی کافه بیکری

طراحی و معماری داخلی کافه بیکری

طراحی و معماری داخلی کافه بیکری طراحی و معماری داخلی کافه بیکری واقع در تهران پل رومی توسط تیم طراحی آتلیه مهندسی و معماری نازنین فدوی
ژوئن 9, 2020
طراحی و معماری داخلی بانک شهر

طراحی و معماری داخلی بانک شهر – شعبه اندرزگو

طراحی و معماری داخلی بانک شهر – شعبه اندرزگو طراحی و معماری داخلی بانک شهر شعبه ی اندرزگو توسط تیم طراحی مهندسی و معماری
ژوئن 9, 2020
طراحی نمای بیمارستان

طراحی نمای بیمارستان طب الرضا

طراحی نمای بیمارستان طب الرضا طراحی نمای بیمارستان طب الرضا واقع در تهران، توسط تیم طراحی آتلیه مهندسی و معماری نازنین فدوی
ژوئن 8, 2020
طراحی کافی شاپ مدرن

طراحی کافی شاپ مدرن

طراحی کافی شاپ مدرن در این ویدیو می توانید طراحی کافی شاپ مدرن توسط تیم طراحی آتلیه مهندسی و معماری نازنین فدوی را مشاهده کنید.
ژوئن 7, 2020
طراحی مجموعه گردشگری

طراحی مجموعه گردشگری (هتل) و محوطه سازی

طراحی مجموعه گردشگری (هتل) و محوطه سازی طراحی مجموعه گردشگری (هتل) و محوطه سازی توسط تیم آتلیه مهندسی و معماری نازنین فدوی واقع در منطقه 22 تهران
ژوئن 7, 2020
معماری داخلی برج باغ نسیم

معماری داخلی برج باغ نسیم

معماری داخلی برج باغ نسیم در این ویدیو معماری داخلی پروژه ی برج باغ نسیم واقع در تهران فرمانیه که توسط تیم آتلیه مهندسی و معماری نازنین فدوی طراحی شده را می توانید مشاهده نمایید.
ژوئن 6, 2020
طراحی رستوران ایرانی

طراحی رستوران ایرانی

طراحی رستوران ایرانی کانسپت و طراحی رستوران ایرانی که در ویدیو مشاهده می کنید، از دو موضوع برگرفته شده است: 1- ستون ها از جنس مس هستند و مس زمانی که زنگ می زند، رنگش متمایل به آبی فیروزه ای می شود.به همین دلیل پایه ستون ها را از این […]
ژوئن 6, 2020
آتلیه مهندسی و معماری نازنین فدوی

معرفی تیم آتلیه مهندسی و معماری نازنین فدوی

معرفی تیم آتلیه مهندسی و معماری نازنین فدوی معرفی تیم آتلیه مهندسی و معماری نازنین فدوی مفتخر است تا در کلیه زمینه های طراحی، اجرا، دکوراسیون و نظارت در سراسر ایران خدمات خود را ارائه دهد. خدمات معماری و مهندسی این مجموعه: 1) طراحی پلان ، نما ، محوطه ، […]
 

در این صفحه می توانید کلیه ی کلیپ ها و ویدیوهای تولید شده توسط آتلیه مهندسی و معماری نازنین فدوی را مشاهده نمایید.